Medewerkers

Ons team bestaat uit 40 getalenteerde medewerkers die op ieder vakgebied het beste uit zichzelf halen om onze klant van dienst te zijn. Omdat onze klanten vaak alleen onze monteurs ontmoeten stellen wij hieronder onze kantoormedewerkers voor.

Receptie                                        

+31 (0)541 512 409
receptie@keizersbv.nl 
info@keizersbv.nl 

 

Service & onderhoud en projecten

Marith Stegeman            
Service coördinator, planning & administratie  
mstegeman@keizersbv.nl 

Jan Oosterbroek                 Projectleider uitvoering
joosterbroek@keizersbv.nl 

Hans Zuidema
Ketelvervanging en koeling
hzuidema@keizersbv.nl

 
Bennie Waanders                    Contractbeheer
bwaanders@keizersbv.nl

 


Calculatie, voorbereiding, uitvoering

Gerrit Berenschot              
E/W-installaties gberenschot@keizersbv.nl

                                            Antoine Collignon              
E-Installaties
acollignon@keizersbv.nl               

Harry Schaap                         
W-Installaties
hschaap@keizersbv.nl

                                                    Benno Meyran
E/W-Installaties
bmeyran@keizersbv.nl

 


Administratie

Corine Demmer
Controller
cdemmer@keizersbv.nl 

 

 


Personeelszaken                  

Petra Jongschaap
Personeelsfunctionaris
pjongschaap@keizersbv.nl

 

 


Bedrijfsleider
                         Algemeen directeur  

Paul Eidof
peidhof@keizersbv.nl
06 30 962 741

Frans van Der Kolk