Ons team

Bij Keizers Installatietechniek werken enthousiaste, ervaren en getalenteerde medewerkers. Een team om trots op te zijn!

Of het nu gaat om de receptioniste op kantoor of de medewerkers die op locatie aan de projecten werken, we zetten ons allemaal in om de klant zo goed mogelijk van dienst te zijn. Meedenken, flexibiliteit en vernieuwend bezig zijn zit onze mensen in het bloed. Momenteel bestaat ons team uit 40 gedreven en enthousiaste mensen die graag voor u de handen uit de mouwen steken.

Heeft u een vraag voor een specifieke afdeling? Kijk dan bij de contactgegevens van onze medewerkers waar u met uw vraag terecht kunt.

 

Receptie                                        

Jolanda de Ruijter
+31 (0)541 512 409
receptie@keizersbv.nl 
info@keizersbv.nl 

 

Service & onderhoud en projecten

Marith Stegeman
Planning & Administratie
mstegeman@keizersbv.nl


Jan Oosterbroek

Projectleider uitvoering
joosterbroek@keizersbv.nl

Leo Muis
Projectleider W-installaties
lmuis@keizersbv.nl

Hans Zuidema
Projectleider Ketelvervanging
hzuidema@keizersbv.nl


Bennie Waanders

Projectleider Onderhoud & Contractbeheer
bwaanders@keizersbv.nl


Calculatie, voorbereiding, uitvoering

Gerrit Berenschot
E/W-installaties
gberenschot@keizersbv.nl

Antoine Collignon
E-Installaties
acollignon@keizersbv.nl               

Harry Schaap                         
W-Installaties
hschaap@keizersbv.nl

Benno Meijran
E/W-Installaties
bmeijran@keizersbv.nl

 


Administratie

Corine Demmer
Controller
cdemmer@keizersbv.nl 

 

 


Personeelszaken                  

Petra Jongschaap
Personeelsfunctionaris
pjongschaap@keizersbv.nl

 

 


Bedrijfsleider
                          Algemeen directeur VDK Groep

Paul Eidhof
peidhof@keizersbv.nl
06 30962741

Frans van der Kolk