Ons team

Bij Keizers Installatietechniek werken enthousiaste, ervaren en getalenteerde medewerkers. Een team om trots op te zijn!

Of het nu gaat om de receptioniste op kantoor of de medewerkers die op locatie aan de projecten werken, we zetten ons allemaal in om de klant zo goed mogelijk van dienst te zijn. Meedenken, flexibiliteit en vernieuwend bezig zijn zit onze mensen in het bloed. Momenteel bestaat ons team uit 40 gedreven en enthousiaste mensen die graag voor u de handen uit de mouwen steken.

Heeft u een vraag voor een specifieke afdeling? Kijk dan bij de contactgegevens van onze medewerkers waar u met uw vraag terecht kunt.

 

Receptie                                        

Jolanda de Ruijter
+31 (0)541 512 409
receptie@keizersbv.nl 
info@keizersbv.nl 


Administratie                      Personeelszaken 

Corine Demmer
Controller
cdemmer@keizersbv.nl 

Petra Jongschaap
Personeelsfunctionaris
pjongschaap@keizersbv.nl

 
 

Service & onderhoud

Marith Stegeman
Planning, administratie, ketelvervanging
mstegeman@keizersbv.nl

Ronnie Roetenberg 
Projectleider onderhoud, contractbeheerder, ketelvervanging
rroetenberg@keizersbv.nl

 

 

 

Jan Oosterbroek
Projectleider uitvoering
joosterbroek@keizersbv.nl


Calculatie, voorbereiding, uitvoering

Gerrit Berenschot
E/W-installaties
gberenschot@keizersbv.nl

Antoine Collignon
E-Installaties
acollignon@keizersbv.nl               

Stefan Lenting                         
W-Installaties
slenting@keizersbv.nl

Benno Meijran
E/W-Installaties
bmeijran@keizersbv.nl

 



Projectleiding

Leo Muis
Projectleider W-installaties
lmuis@keizersbv.nl          

Robin Smit
Projectleider E-installaties
rsmit@keizersbv.nl


Bedrijfsleider
                      Algemeen directeur VDK Groep

Paul Eidhof
peidhof@keizersbv.nl
06 30962741

Frans van der Kolk